Kniha návštěv - Vaše dotazy na téma hlubinná abreaktivní psychoterapie a její praktické využití

Datum 05.05.2013

Vložil Barča

Titulek Rozchod s přítelem a smutné období života

Již několik měsíců prožívám neštastné období od doby, kdy se se mnou rozešel přítel.Byli jsme spolu skoro 3 roky a vůbec mě nenapadlo,že by se mi toto mohlo přihodit.Navíc tak rychle.Je pravda,že jsme třeba neměli většinu zájmů společných,ale nic zřetelně neukazovalo na ukončení vztahu.Až později jsem zjistila,že krátce po rozchodu si přítel již našel nový vztah,nemohu ale tvrdit a ani netuším,zda již v době trvání našeho vztahu tento či nějaký další vztah přítel měl.Asi je to vlastně nyní už i jedno.Vím že mi přemílání moc nepomáhá,spíše naopak.To co mi zůstává je smutek,představy a nepříjemné stavy hlavně když jsem sama.Do nového vztahu moc chut zrovna ted hned nemám i když bych možná našla nové lepší chvíle…nevím.Je možné mi napomoci vidět svět zase optimisticky, vesele a nadějně?Je možné do nového vztahu nastoupit bez nepříjemných předsudků z mé současné neštastné situace?Budu ráda za pomocnou radu a děkuji.

Zpět na diskuzi